close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • WIZYTA W WYDZIALE KONSULARNYM

 •  

  W celu zarezerwowania wizyty w Wydziale Konsularnym Ambasady RP w Zagrzebiu należy dokonać rejestracji w systemie e-Konsulat www.e-konsulat.gov.pl

   

  Rejestracja wizyt w systemie e-Konsulat dotyczy spraw wizowych, paszportowych, obywatelskich i prawnych.

   

  W razie potrzeby złożenia kilku wniosków należy zadbać o zarejestrowanie każdej sprawy osobno. Dotyczy to również rejestrowania wizyt dla kilku osób.

   

  Zapisów w systemie e-Konsulat nie wymagają sprawy z zakresu pomocy konsularnej, wypadki losowe, odbiór paszportów i innych dokumentów. Odbiór odbywa się w dni robocze w godzinach 9:00-15:30.   

   

  Przy każdej wizycie w referacie konsularnym należy pamiętać o zabraniu ze sobą polskiego dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty).

   

  Po zarejestrowaniu się należy – dla pewności – wydrukować potwierdzenie umówienia wizyty na wybrany przez Państwa dzień i godzinę.

   

  Jeśli w systemie nie pojawia się interesujący Państwa dzień, oznacza to, że tego dnia referat jest zamknięty lub dla danej usługi nie przyjmuje się w danym dniu interesantów albo nie ma wolnych miejsc.

   

  Jeśli nie macie Państwo dostępu do Internetu, wizyty można umawiać również telefonicznie– wyłącznie pod numerem telefonu  tel.: (+385 1)  4899414.

   

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: